Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Ochrona > Team Leader - Koordyator

Archiwalne: Team Leader - Koordyator

29.06.2018


Lubisz pracę pełną wyzwań? Należysz do osób, które błyskawicznie podejmują decyzje? Twoim znakiem rozpoznawczym jest chęć działania? Doskonale trafiłeś! Zostań profesjonalnym pracownikiem ochrony w Hertz Systems!

Zapoznaj się z naszą ofertą! Być może szukamy właśnie Ciebie!

Twoje korzyści:
• otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
• zyskasz swobodę działania oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
• będziesz kluczową postacią w dziale ochrony
• dołączysz do zgranego zespołu specjalistów

Prześlij nam swoje CV już dziś i dołącz do zgranego zespołu, zapewniającego bezpieczeństwo osób i mienia. Gwarantujemy niekończące się wyzwania w sferze zawodowej.Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hertz Systems Ltd Sp. z o. o., zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Dlatego też prosimy o dopisanie w CV następującej zgody: „Ja niżej popisany/podpisana wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji firmy Hertz Systems Ltd. Sp. z o. o.”.
Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłaną aplikację w naszej bazie, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hertz Systems Ltd Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, dla celów przyszłych rekrutacji”.

W dowolnym momencie może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z:
Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
Al. Zjednoczenia 118A,
65-120 Zielona Góra