Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Praca za granicą > Malarz/Tapeciarz/Budowlaniec – Niemcy

Archiwalne: Malarz/Tapeciarz/Budowlaniec – Niemcy

07.02.2022

Oferujemy :
 Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z możliwością pracy na stałe!
 Darmowe zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach!
 Darmowe ubezpieczenie!
 Opieka polskiego koordynatora na miejscu!
 Wynagrodzenia wypłacane na czas!

Obowiązki :
 Prace malarskie – malowanie okien, drzwi, fasad, elewacji. Prace zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Gipsowanie, szpachlowanie.
 Prace tapicerskie – tapetowanie : raufaza, fizelina, tapety z włóknem szklanym.
 Prace budowlane – stawianie ścianek działowych, podwieszane sufity i inne konstrukcje przy użyciu płyt gipsowo – kartonowych. Prace ogólnobudowlane i wykończeniowe, docieplanie budynków, nakładanie tynków.

Wymagania :
 Poszukujemy osób z kwalifikacjami lub doświadczeniem na stanowiskach : malarz, tapeciarz, budowlaniec.
 Mile widziane prawo jazdy i własny samochód.
 Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
 Zaangażowanie i sumienność.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do Nas
Janusz tel. +48 731 901 913
Kamila tel. +48 570 901 414
Dominika tel. + 48 570 901 033

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450.

19 zł