Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Praca za granicą > Elektryk - praca od zaraz Niemcy lub Belgia

Archiwalne: Elektryk - praca od zaraz Niemcy lub Belgia

25.03.2022

Elektryk - praca od zaraz Niemcy lub Belgia

Jesteś elektrykiem? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Belgii i Niemczech

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie
•umowa o pracę na dłuższy okres
•stała opieka polskiego koordynatora
•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
•ubezpieczenie zdrowotne
•wypłaty co tydzień
•dobre warunki pracy, miła atmosfera
•zapewnione zakwaterowanie

Wymagania:

•doświadczenie zawodowe jako elektryk
•dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
•prawo jazdy

Zakres obowiązków:

•Kucie, bruzdowanie,
•przygotowanie pod kable,
•ciągniecie kabli,
•montaż kontaktów i lamp
•inne prace związane z zawodem elektryka

Jesteś zainteresowany? Koniecznie zgłoś się do nas!

Janusz +48 731 901 913

Dagmara: +48 570 901 913

Kamila: +48 570 901 414

Lub wyślij SMS-a - oddzwonimy do Ciebie!

Zapraszamy również do kontaktu na Skype, WhatsApp!

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )