To bardzo ważna inwestycja – mówi poseł Jerzy Materna o otwarciu obwodnicy południowej Zielonej Góry. Od soboty mieszkańcy mogą już przejechać 13-kilometrowym odcinkiem trasy. Jak wskazywał przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości, trasa odciąży ruch, a w planie są jeszcze inne zadania: Jerzy Materna był gościem Rozmowy po 9.
Przeczytaj więcej: https://rzg.pl/266006/obwodnica-poludniowa-otwarta-komentuje-j-materna/
Zobacz również:
„O Złote Pióro Koszałka Opałka” – przegląd od wtorku
Do południa bez incydentów wyborczych w Zielonej Górze
Zielonogórzanie o wyborach prezydenckich [SONDA]
KONSOLOMANIA: zainspirowani grą jedziemy do miasta Kutná Hora [DUŻA GALERIA ZDJĘĆ]
Polecamy
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!
655 zł