Życzymy, aby wspólne, tradycyjne przeżywanie świąt wzmacniało wiarę w zwycięstwo dobra nad złem — napisała para prezydencka do wiernych Kościoła prawosławnego, greckokatolickiego i innych Kościołów wschodnich w Polsce obchodzących w piątek wigilię Bożego Narodzenia. Swoje przesłanie pierwsza dama Agata Konrnhauser-Duda i Andrzej Duda skierowali też do przebywających w Polsce gości z Ukrainy i Białorusi. Wigilia […]
Przeczytaj więcej: https://rzg.pl/233541/dzis-wigilia-bozego-narodzenia-w-kosciolach-obrzadkow-wschodnich-para-prezydencka-zlozyla-zyczenia/
Zobacz również:
„O Złote Pióro Koszałka Opałka” – przegląd od wtorku
Do południa bez incydentów wyborczych w Zielonej Górze
Zielonogórzanie o wyborach prezydenckich [SONDA]
KONSOLOMANIA: zainspirowani grą jedziemy do miasta Kutná Hora [DUŻA GALERIA ZDJĘĆ]
Polecamy
655 zł
Zapytaj o cenę!
655 zł