Ustka była organizatorem II rundy Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Na starcie zabrakło najlepszych zawodników, którzy uczestniczyli w Baku, w Pucharze Świata. Pod nieobecność: Natalii Kochańskiej, Grzegorza Długosza, Patryka Sakowskiego, Mai Jarosińskiej i Jakuba Rosy świetnie spisali się pozostali zawodnicy Gwardii Zielona Góra. O wynikach mówi Jerzy Zarzycki – szkoleniowiec zielonogórskiego klubu:
Przeczytaj więcej: https://rzg.pl/274690/drugi-garnitur-strzelcow-gwardii-na-podium-pp-w-ustce/
Zobacz również:
„O Złote Pióro Koszałka Opałka” – przegląd od wtorku
Do południa bez incydentów wyborczych w Zielonej Górze
Zielonogórzanie o wyborach prezydenckich [SONDA]
KONSOLOMANIA: zainspirowani grą jedziemy do miasta Kutná Hora [DUŻA GALERIA ZDJĘĆ]
Polecamy