Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Muzyka i Edukacja > Kursy i Warszaty > zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży Zielona

Archiwalne: zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży Zielona

01.07.2018


Szkoła programowania ZAPROGRAMOWANI to miejsce, w którym odbywają się zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży w zakresie programowania.
Zajęcia komputerowe dla młodzieży i dzieci, to pierwszy krok do tego, aby zarazić je pasją, która w przyszłości zaowocuje wyborem jednej z najlepszych ścieżek życiowych, jakie w tej chwili są potrzebne.
W ZAPROGRAMOWANI prowadzimy zajęcia w czterech grupach wiekowych, w których uczestniczyć może każdy w wieku od 7 do 18 lat. Nauka programowania dla dzieci prowadzona jest przez aktywnych zawodowo specjalistów w każdej z dziedzin powiązanych z szerokim wachlarzem technik i umiejętności związanych z branżą.
Nasz kurs programowania dla dzieci i młodzieży to najczęściej cztery spotkania w miesiącu, trwające po 2 godziny każde. Każde spotkanie to dwie godziny kreatywnej zabawa i nauki, niewymagającej posiadania własnego komputera, w optymalnej wielkości grupach pozwalających na indywidualne podejście do każdego słuchacza.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej! Już teraz zaprogramuj swój sukces w przyszłości!

E-mail: kontakt@zaprogramowani.com
Telefon: 608028852 / 696094732
www.Zaprogramowani.com

180 zł