Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Praca za granicą > Spawacz- praca w Niemczech, Belgii lub Holandii -o

Archiwalne: Spawacz- praca w Niemczech, Belgii lub Holandii -o

25.03.2022

Spawacz- praca w Niemczech, Belgii lub Holandii -od zaraz

Jesteś spawaczem? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech, Belgii lub Holandii

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy
• zapewnione zakwaterowanie

Zakres obowiązków:

• zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
• przygotowanie powierzchni do spawania
• spawanie metodą MIG/MAG/ TIG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:

• doświadczenie w zawodzie
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• mile widziana znajomość języka obcego
• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód
• mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG)

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Janusz +48 731 901 913

Dagmara: +48 570 901 913

Kamila: +48 570 901 414

Lub wyślij SMS-a - oddzwonimy do Ciebie!

Zapraszamy również do kontaktu na Skype, WhatsApp!

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )