Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Pozostałe oferty > PRZEDSTAWICIEL DO SPRAW ODSZKODOWAŃ

Archiwalne: PRZEDSTAWICIEL DO SPRAW ODSZKODOWAŃ

10.04.2019

ABY POMÓC SP. Z O. O. z siedzibą w Głogowie szuka osób do długotrwałej współpracy!!!!

Aktualnie poszukujemy osób współpracujących w charakterze:
PRZEDSTAWICIELA DO SPRAW ODSZKODOWAŃ :

zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie Klientów
• Reprezentacja firmy na zewnątrz w zakresie wynikającym z umowy
• Budowanie własnego zespołu sprzedażowego

WYMAGANIA

• Umiejętności komunikacyjne
• Realizacja zadań i osiąganie
założonych celów
• Umiejętność zarządzania własnym czasem
• Wytrwałość

OFERUJEMY

• Wysokie wynagrodzenie uzależnione od własnej pracy
• Elastyczny czas pracy wg własnego harmonogramu
• Pracę w miłym i zgranym zespole
• Wsparcie ze strony zespołu firmy
• Programy motywacyjne
• Pakiet szkoleń przygotowujących do wykonywania umowy
• Stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub
działalność gospodarczą
• Rozwój osobisty i finansowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy
rekrutacja@abypomoc.pl
! W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ: REKRUTACJA PRZEDSTAWICIEL !
Wszelkie pytania proszę kierować pod numer telefonu 530 005 977

Zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy na spotkanie informacyjne.
W dokumentach lub treści maila dodaj informacje

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”