Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Dom i Ogród > Ogród > Praktyczny i elegancki stojak pod parasol ogrodowy

praktyczny-i-elegancki-stojak-pod-parasol-ogrodowy

Praktyczny i elegancki stojak pod parasol ogrodowy

Zielona Góra 65-001, Sulechowska 4a bud. 45 28.02.2018


Jak doskonale wiadomo, kiedy zależy nam na ochronie przed zbytnim nasłonecznieniem, bardzo dobrym rozwiązaniem jest postawienie parasola. Niemniej musimy pamiętać o tym, że konieczne jest zainwestowanie w odpowiedni stojak. Konkretnie chcemy zaoferować Państwu stojak pod parasol ogrodowy. Dzięki takiemu stojakowi klient ma pewność ochrony nie tylko przed nasłonecznieniem, ale także i wiatrem (oferowany przez nas stojak pod parasol ogrodowy sprawi, że jakiekolwiek przechylanie się nie będzie możliwe).

Jeżeli chodzi o przetransportowywanie stojaka, którego oferujemy, zapewniamy, że nie będzie z tym najmniejszych kłopotów. Jest to zasługa zarówno niewielkiej wagi, jak i uchwytów, o których nie zapomnieliśmy.
W razie pojawienia się jakichś pytań związanych ze stojakiem, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie internetowej naszego sklepu. Odpowiemy na każde pytanie, jakie niesie za sobą oferowany przez nas stojak pod parasol ogrodowy. Klient jest dla nas najważniejszy.

Zapytaj!

TwójPasaż.pl

+48 68 506 50 56