Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Praca za granicą > Praca w Holandii od zaraz, pakowanie owoców

Archiwalne: Praca w Holandii od zaraz, pakowanie owoców

24.08.2021

Szukasz pracy za granicą z dużą ilością godzin?
Aktualnie szukamy pracowników na stanowisko:
PAKOWACZ WARZYW I OWOCÓW
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• holenderską umowę o pracę na dłuższy okres
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• dobre warunki pracy, miłą atmosferę
• indywidualne podejście do każdego kandydata
• cotygodniowe wypłaty
Zakres obowiązków:
• sortowanie i pakownie owoców i warzyw
Wymagania:
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• odpowiedzialność, dokładność
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• chęci i motywacja do pracy
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
„pakowanie owoców” - oddzwonimy do Ciebie!!!
Kontakt:
Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Izabela tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Szukasz czegoś innego:
Kamila a tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450