Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Praca za granicą > Praca od zaraz, przygotowywanie sałatek, Holandia

Archiwalne: Praca od zaraz, przygotowywanie sałatek, Holandia

14.09.2021

PRACA W ROTTERDAM BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA BEZ WIEKÓWKI WYSOKIE STAWKI
Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami!
Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich.
Miejsce pracy: Holandia- ROTTERDAM
Nie wymagamy znajomości języka obcego!
Zakres obowiązków:
• sortownie i kontrola jakości warzyw
• pakowanie kwiatów
• produkcja sałatek (krojenie, mycie warzyw)
• dbanie o czystość stanowiska pracy
Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
• atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )
• wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
• zakwaterowanie i ubezpieczenie
• umowę na warunkach holenderskich
• na miejscu opiekę polskiego koordynatora
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń!
Izabela +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Dominika tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Kamila tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Martin +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com
lub wyślij sms - oddzwonimy do Ciebie :)
Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp!
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)