Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Obsługa klienta > Płatny Staż w Oddziale - Zielona Góra

Archiwalne: Płatny Staż w Oddziale - Zielona Góra

22.12.2021

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.
Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z naszych oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji. Chcesz wiedzieć więcej?
Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteś na początku swojej kariery zawodowej? Chciałbyś zdobyć doświadczenie w firmie o stabilnej pozycji na rynku? Oczekujesz przyjemnej atmosfery i pracy z fajnymi ludźmi? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, koniecznie zgłoś się do nas! Potrzebujemy właśnie Ciebie!
Rozpocznij płatny staż w wymiarze 160 godzin miesięcznie w Promedica24!

Zakres obowiązków:
• wsparcie administracyjne biura,
• wsparcie procesów rekrutacyjnych,
• obsługa klienta w biurze.

Oczekujemy:
• pierwszych doświadczeń w obsłudze klienta,
• zaradności i wielozadaniowości,
• zdolności organizacyjnych,
• umiejętności obsługi urządzeń biurowych.

Co możemy Ci dać?
• Nasi Koledzy przeprowadzą z Tobą odpowiednie szkolenia, więc nie musisz bać się pierwszego dnia pracy.
• Chcesz zarobić pierwsze pieniądze? Oferujemy płatny staż w oparciu o umowę zlecenie.
• Z nami masz możliwość wyjścia do ludzi! Z pewnością nie grozi Ci nuda za biurkiem.
• Udział w rekrutacji opiekunów da Ci możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.
• W razie potrzeby służymy Ci wsparciem i pomocą, bo przecież na opiece znamy się najlepiej!

W pracy liczy się dla nas uśmiech i pozytywne podejście! Nie wierzysz? Odwiedź jeden z naszych oddziałów i przekonaj się sam!

Jesteś już wystarczająco przekonany, żeby ułożyć z nami swoją karierę?