Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Praca za granicą > Pakowanie warzyw- praca w Holandii

Archiwalne: Pakowanie warzyw- praca w Holandii

22.06.2023

Praca w Holandii- pracownik produkcji- koniecznie zadzwoń do nas!
Miejsce pracy: Holandia- różne regiony
• Dronten (BEZ ZNAJOMOŚĆI JĘZYKA) - praca na 3 zmiany
• Warmenhuizen- KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANG. - praca na jedną zamianę
Szukamy osób zmotywowanych do pracy! Nie wymagamy znajomości języka obcego !
Zakres obowiązków:
• - sortownie i kontrola jakości warzyw
• - krojenie świeżych warzyw
• - mycie oraz pakownie warzyw
• - dbanie o czystość stanowiska pracy
Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
• - atrakcyjną stawkę godzinową (nawet dla osób bez doświadczenia)
• - wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
• - zakwaterowanie i ubezpieczenie
• - umowę na warunkach holenderskich,
• - na miejscu opiekę polskiego koordynatora
Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas!
Oliwia + 48577901088
Kamila +48570901414
Dominika +48570901033
Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp!!
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)

19 zł