Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Praca za granicą > Pakowanie warzyw i owoców -Holandia- styczeń 2022

Archiwalne: Pakowanie warzyw i owoców -Holandia- styczeń 2022

28.12.2021

Pakowanie warzyw i owoców -Holandia- nowa wyższa stawka od stycznia!
Praca dla każdego!
Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• zapewnione zakwaterowanie
• cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:
• Pakowanie owoców i warzyw
• Sortowanie owoców egzotycznych i warzyw
• Praca przy taśmie produkcyjnej
• Układanie kartonów na paletach
• Obsługa maszyn pakujących

Cechy idealnego kandydata:
• motywacja do pracy
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• odpowiedzialność, dokładność
• dobra kondycja fizyczna

Jak aplikować?
Zadzwoń do Nas lub wyślij sms o treści „ OWOCE ”
Izabela + 48 570 901 913
Dominika + 48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450