Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Produkcja > Inżynier Jakości we Wrocławiu - z pakietem Relokac

Archiwalne: Inżynier Jakości we Wrocławiu - z pakietem Relokac

08.08.2019

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Inżynier jakości

Fabryka naszego klienta jest zlokalizowana pod Wrocławiem, stąd też w przypadku kandydatów z innych lokalizacji, wymagana jest przeprowadzka, w czym na pewno pomoże atrakcyjny pakiet relokacyjny.

Zakres obowiązków obejmuje:

– planowanie i przeprowadzanie audytów systemu i procesu oraz wprowadzanie działań korygujących

– podejmowanie działań naprawczych dla materiałów niespełniających wymagań jakościowych

– współpracę z innymi działami firmy w zakresie rozwiązywania problemów związanych z jakością

– definiowanie działań wpływających na poprawę jakości, prowadzenie projektów doskonalących.

– przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową

– współpracę z OEM przy wdrażaniu nowych projektów.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne

– minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży automotive

– dobra znajomość języka angielskiego

– praktyczna znajomość narzędzi jakościowych

– gotowość do pracy w okolicach Wrocławia.

Korzyści:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- Multisport

- prywatna opieka medyczna

- ubezpieczenie na życie

- bezpłatne lekcje angielskiego

- liczne szkolenia

- pakiet relokacyjny.

Prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na wroclaw@grafton.pl
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

8000 zł