Ogłoszenia Zielona Góra na Adverteo.pl > Praca > Praca za granicą > Holandia- przygotowanie kwiatów do wysyłki

Archiwalne: Holandia- przygotowanie kwiatów do wysyłki

07.02.2022

Oferujemy :
 Pracę na dłuższy okres czasu, bez stawki wiekowej!
 Zwrot kosztów transportu do Holandii w wysokości 150 euro!
 Bonus 300 euro po przepracowaniu całego sezonu!
 Możliwość korzystania z auta służbowego w celach prywatnych!
 Cotygodniowe wypłaty!

Obowiązki :
 Przygotowanie kwiatów do sprzedaży, praca odbywa się w hali. Praca stojąca przy stołach i taśmie produkcyjnej.
 Obrywanie suchych liści.
 Oczyszczanie doniczek z mchu.
 Podsypywanie roślin ziemią.
 Wkładanie etykiet.
 Zdejmowanie skrzynek z wózków.
 Utrzymywanie miejsca pracy w czystości.

Wymagania :
 Mile widziane doświadczenie w podobnej branży oraz znajomość języka angielskiego min. dobre podstawy kat.B
 Wymagana dobra kondycja fizyczna oraz motywacja do pracy.
 PAMIĘTAJ ! musisz mieć osobiste konto walutowe z kartą.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do Nas

Dagmara +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Janusz +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450

19 zł